Найважливіша інформація з першого погляду:
Столиця: Валлетта Національна
мова: мальтійська, англійська
Валюта: євро
Різниця в часі: немає
Час польоту: приблизно 4 години
Прибуття:
Прямі рейси на Мальту займають близько 4 годин і регулярно пропонуються в різних німецьких аеропортах. Після посадки в міжнародному аеропорту Мальти ви продовжите рух до заброньованого готелю на маршрутних автобусах, таксі або орендованих автомобілях. Катамаранські пороми, які курсують кілька разів на тиждень між сицилійським портом Поццалло і портом Валлетта, є альтернативним способом добратися сюди. Оскільки Мальта є частиною Шенгенської зони, громадянам Німеччини для в’їзду в країну потрібно лише дійсне посвідчення особи. Паспорт або віза не потрібні. Також не потрібно звикати до нового часу - на Мальті діє той самий час, що і в Німеччині.
Клімат і найкращий час подорожі:
Мальта має середземноморський клімат з теплим літом і м’якою зимою. Найкращий час для подорожі залежить від фокусу подорожі. У період з червня по вересень є ідеальні умови для спокійного пляжного відпочинку. У ці місяці термометр регулярно розбиває позначку 30 градусів, ймовірність опадів прагне до нуля, а температура води досягає значень до 25 градусів. Ці місяці також є ідеальним часом для подорожей любителів водних видів спорту. Тим, хто навпаки хоче вивчити культурні пропозиції острова або піти по природі, варто відвідати навесні. Після більш вологих зимових місяців кількість дощових днів безперервно зменшується з березня, і при приємних температурах від 15 до 20 градусів ви можете вирушати у великі екскурсії до відкриттів через квітучу природу. Також у жовтні є гарні умови для прогулянок та огляду визначних пам’яток, до того, як погода стане трохи нестабільною до лютого. Але навіть у цей період значення навряд чи опускаються нижче 15 градусів, тому поїздки на Мальту можливі цілий рік.
Гроші / кредитна картка:
євро діє на Мальті з 2008 року, що робить обмін грошей і обмінний курс непотрібним у відпустці. У столиці Валлетті та у всіх великих містах є банкомати місцевих та міжнародних банків, де за необхідності можна зняти готівку за допомогою ЄС або кредитної картки. Багато готелів, ресторанів, магазинів та музеїв здебільшого приймають усі поширені кредитні та дебетові картки як платіжний засіб. Тим не менше, достатню кількість готівки слід завжди мати при собі, особливо під час поїздок у малозаселені регіони.
Поради:
Що стосується послуг у готелі чи ресторані, на Мальті прийнято чайові в розмірі 5-10 відсотків суми рахунку-фактури. Як правило, чайові не виплачуються шляхом округлення суми рахунку-фактури, а залишаються на столі після сплати рахунку. Чайові також слід платити готівкою при оплаті карткою. Якщо ресторан сам стягує плату за обслуговування, ви можете обійтися без додаткової підказки. Детальніший розгляд рахунку-фактури надає інформацію про це.
Електрика / адаптер:
Розетки типу G з трьома зубцями поширені на Мальті, тому для роботи з електричними пристроями потрібен перехідник. При напрузі мережі 230 вольт всі пристрої можна підключити без проблем.
Харчування на території:
Завдяки впливу різних культур, гості на Мальті можуть розраховувати на різноманітну кулінарну пропозицію. Особливо у Валлетті є великий вибір кафе та ресторанів, де подають страви італійської, англійської та арабської кухні. Окрім рибних страв та рагу, меню поповнюють регіональні вина. Національний напій Kinnie, лимонад бурштинового кольору з гірких апельсинів та полину, що виробляється на Мальті, рекомендується як безалкогольний варіант.
Якщо є питання - пиши свій вайбер! Проконсультуємо!